Twój koszyk:
Wartość: 472,00 zł
Produktów: 1
realizuj zamówienie >>
Zaloguj się
Zarejestruj się
Zapomniałem hasła


Napój z ekstraktem z zielonej herbaty (20 butelek po 0,2 l.)

Napój z ekstraktem z zielonej herbaty (20 butelek po 0,2 l.)
472,00 zł
Opis:

NANTES AQUA+ ekstrakt z zielonej herbaty jest unikalnym, jedynym w swoim rodzaju połączeniem ekstraktu zielonej herbaty oraz wody NANTES.
Moc zielonej herbaty ma zbawienny wpływ na regenerację organizmu ludzkiego. Usprawnione krążenie krwi, obniżone ryzyko zawału serca, miażdżycy oraz udaru, ochrona nerek i wątroby, profilaktyka nowotworów, podwyższona odporność organizmu na działanie drobnoustrojów, świeża cera i młody wygląd to tylko kilka potwierdzonych naukowo efektów działania składników zielonej herbaty.

Składniki ekstraktu zielonej herbaty, w połączeniu z NANO cząsteczkami wody, mają szansę być lepiej wykorzystane przez ludzki organizm. To połączenie działa w organizmie ze zdwojoną siłą, co bezpośrednio związane jest z efektami - szybciej i intensywniej odczuwalnymi przez organizm.

Czym jest NANOwoda ?
Woda to grupy cząsteczek H2O. Przy wykorzystaniu najnowszych technologii, duże skupiska wody ulegają rozbiciu na niewielkie, uporządkowane grupy tzw. klastery. Ten proces powoduje, ze pojedyncza cząsteczka wody ma zaledwie 1 nm (nanometr) średnicy.
Tak zmodyfikowana woda nabiera szczególnych właściwości:
 • Jest doskonałym rozpuszczalnikiem dla aktywnych związków. Np. olej wlany do nanowody zaczyna się rozpuszczać.
 • Nie zamarza do temperatury - 60 stopni Celsjusza.
 • Jest doskonałym rozpuszczalnikiem dla aktywnych związków. Dzięki tak małym rozmiarom jest wyjątkowo dobrym i skutecznym nośnikiem substancji odżywczych w głąb skóry.
 • Mały rozmiar cząsteczki wody, pozwala przenikać jej przez błonę komórki ludzkiej. Komórka ludzka poddana oczyszczającemu działaniu NANOwody zastaje oczyszczona z toksyn.

Działanie i zalecenia podczas kuracji:
 • Pobudzenie organizmu do autoregeneracji
  W okresie stosowania napoju ważnym jest zaprzestanie spożywania używek zawierających kofeinę i taninę (kawa, czarna herbata. coca cola itp.) oraz alkoholu. należy pamiętać, że napój NANTES AQUA+ jako doskonały rozpuszczalnik, może spotęgować działanie używanych lekarstw. U osób z cukrzycą obserwuje się dość szybko obniżenie poziomu glukozy we krwi, osoby z nadciśnieniem w pierwszej fazie mogą mieć tendencję do wzrost ciśnienia z późniejszym obniżeniem i stabilizacją.
  Woda penetrując organizm pobudzi go do samooczyszczenia, może to objawiać się sennością, bólami głowy, a nawet nudnościami - w zależności od indywidualnej wrażliwości i ilości toksyn w organizmie.
 • Napój stosujemy w cyklach 21 dniowych
  • PIERWSZY DZIEŃ kuracji: 1/2 zawartości buteleczki
  • DRUGI DZIEŃ kuracji: pozostała 1/2 buteleczki
  • TRZECI DZIEŃ i aż do zakończenia kuracji: po jednej buteleczce dziennie (np. z samego rana).
U osób, u których wystąpi senność, proponujemy wypicie napoju przed snem. Jednocześnie z piciem napoju zalecamy przyjmowanie suplementów diety w postaci makro i mikro elementów.

UWAGA !
Niezależnie od spożycia napoju NANTES AQUA+ należy codziennie wypijać 1,5 - 2,0 litra czystej wody.

  do góry© em2.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.