Twój koszyk jest pusty!
Zaloguj się
Zarejestruj się
Zapomniałem hasła


SCD Xtra Life

SCD Xtra Life
199,00 zł
Opis:

SCD Xtra Life jest płynnym odżywczym ekstraktem wytworzonym w procesie fermentacji otrębów ryżowych, brunatnego ryżu, owoców papai i wodorostów z udziałem pożytecznych mikroorganizmów. Końcowym produktem procesu fermentacji jest płynny ekstrakt, zawierający łatwo przyswajalny kompleks antyoksydantów, witamin, minerałów, enzymów, aminokwasów, oraz innych związków pochodzenia roślinnego.

Cechy składników produktu:
 • Ryż brunatny.
  Ryż jest rośliną z rodziny "słodkich" traw uprawianych od niepamiętnych czasów. Przez pokolenia dla wielu krajów był zasadniczym pożywieniem dostarczającym największych ilości energii i sił witalnych. Ryż brunatny, nieoczyszczony zawiera biopierwiastki takie jak: magnez, fosfor, żelazo, błonnik, oraz witaminy z grupy B.
 • Otręby ryżowe.
  Zawierają ponad 70 znanych antyoksydantów, witaminę E tocotrienol i tocopherol, gamma oryzanol (ekstrakty z oleju ryżowego), polifenole (polyphenols), fitosterol (phytosterols), niezbędne aminokwasy, witaminy z grupy B, lecytynę oraz enzymy.
 • Papaja.
  Papaja jest owocem melonowca - rośliny palmowej pochodzącej z terenów nizinnych i nadbrzeżnych tropikalnych Ameryki Środkowej. Drzewo to uprawiane jest dzisiaj w regionach tropikalnych (zwrotnikowych) i subtropikalnych (podzwrotnikowych) na całym świecie. Jego owoce są wysoko cenionym artykułem żywnościowym. Enzymy zawarte w owocach papai zawierają liczne aminokwasy i szereg witamin.
 • Wodorosty.
  Dla ludzi zamieszkujących wybrzeża Oceanu Atlantyckiego przez wieki wodorosty (Laminaria japonica) stanowiły ważne źródło substancji odżywczych. Wodorosty - „morskie warzywa”- dzięki wysokiej zawartości witamin i mikroelementów, mają dobroczynny wpływ na system immunologiczny, zatem również na dobre samopoczucie oraz witalność.

Sugerowane spożycie:
 • 1 łyżka stołowa (15ml) 1 do 3 razy dziennie przed, lub po posiłku
 • Można zwiększyć dawkę do 2 łyżek stołowych 3 do 4 razy dziennie (90-120 ml w ciągu pierwszego tygodnia)
 • Przez kolejne 3 miesiące spożywać 2 łyżki stołowe 3 do 4 razy dziennie

  do góry© em2.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.