Twój koszyk jest pusty!
Zaloguj się
Zarejestruj się
Zapomniałem hasła


ProBio Puder 100 g.

ProBio Puder 100 g.
25,00 zł
Opis:

ProBio Puder ma duży potencjał antyoxydacyjny - dlatego konserwuje żywność, utrzymuje świeżość wody, odmładza skórę etc. Badania wskazują, że już po 15 minutach zmienia się pH i redox wody.
ProBio Ceramika emituje długofalowe (4000-10000 nm) promieniowanie podczerwone (IR-C).
Podczerwień jest niewidzialna dla naszego oka, ale odczuwalna w postaci ciepła i dzięki temu ma wiele praktycznych zastosowań.

ProBio Puder służy m.in. do tworzenia korzystnych warunków dla dominacji pożytecznych mikroorganizmów. Posiada właściwości organicznego nawozu, który uaktywnia pożyteczne mikroorganizmy przyśpieszając rewitalizację gleby. Wytwarzana próchnica dobrze magazynuje substancje pokarmowe zapobiegając ich wypłukaniu. ProBio puder rozkłada znajdujące się w glebie toksyny i pozostałości pestycydów.

ProBio Puder wymieszany z kremem, można stosować jako rewitalizujący i pielęgnujący kosmetyk do twarzy i do rąk. Dawkowanie 1-2g na opakowanie 50-75ml. Mieszać 2-3 min drewnianą szpatułką.

ProBio Puder - jako dodatek do materiałów budowlanych, przeciwdziała objawom tzw. syndromu "chorego domu", czyli absorbuje toksyczne substancje występujące w takich materiałach jak:
  • farby
  • lakiery
  • kleje
  • cement
blokując ich emisję do otoczenia.

Przyśpiesza procesy schnięcia materiałów budowlanych i spowalnia proces ich utleniania.
Ogranicza szkodliwe promieniowanie emitowane przez materiały budowlane. Dawkowanie: 1-3% w stosunku do objętości przygotowywanego materiału.

Stosuje się go również do eliminacji zagrzybienia w pomieszczeniach.
Po oczyszczeniu zagrzybionej powierzchni dokonujemy naprawy i ponownego malowania z użyciem pudru. Do farb dodajemy 1% ProBio Pudru, co daje 0,3-0,4kg ProBio Pudru na 100 m2 powierzchni malowanej.

  do góry© em2.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.